Podpořte nás tím, že ušetříte

 

 

Zapojte se do společného projektu spolku Rozalio a finanční společnosti GFS „Jsme v tom s vámi“ a podpořte správnou věc!

 

Každý z nás má mnoho finančních produktů. Některé jsou dané ze zákona, některé máme pro vlastní jistotu, další pro dobrý pocit, jiné pro budoucnost svou i našich dětí. Je jich opravdu hodně… Ale ruku na srdce. Kdo může s jistotou říci, že je má opravdu správně nastavené, že neplatí víc než by měl či nemá zastaralé smlouvy, které již nekorespondují s jeho aktuální životní situací?

Zdravé finance je potřeba brát jako součást komplexní prevence klidného života. Spojte tedy užitečné s prospěšným a využijte možnosti nechat si zdarma provést nazávazný audit svých finančních produktů. Pokud pro vás nalezneme vhodnější řešení, přispějete tak určitou provizní částkou na provoz spolku Rozalio.

 

Co získáte?

  • Jistotu optimálního nastavení svých finančních produktů.
  • Nemalou peněžní úsporu na produktech, které již stejně využíváte.
  • Nadstandartní služby a dlouhodobý servis od profesionálů v oboru.
  • A navíc přispějete na dobrou věc a spolek Rozalio bude moci dále rozvíjet svou činnost ve prospěch nás všech!!!

 

Jak postupovat:

  1. Kontaktujte finančního specialistu Ing. Jana Krause (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel.: 724 535 086) a uveďte heslo ROZALIO.
  2. Nechte si zdarma provést finanční audit svých smluv (povinné ručení, životní a úrazové pojištění, hypoteční úvěry a úvěry celkově, majetkové pojištění a penzijní připojištění a další). Výhodnější nabídku vám zajistíme i při uzavírání nových produktů.
  3. Při nalezení pro vás výhodnějšího či vhodnějšího řešení pak z každé uzavřené smlouvy poputuje provize na konto spolku Rozalio.

 

Více o projektu naleznete na FB – Jsme v tom s vámi