Argumentor.cz pořádá seminář na téma očkování dětí!- ZMĚNA MÍSTA!

Přijď na živou diskuzi s Argumentorem a odborníky! 

Změna termínu semináře!

Seminář se bude konat 29. 11. 2016 v v pracovně Ženy s.r.o., Karlínské nám. 6., Praha 8

Před pár měsíci se na serveru Argumentor.cz objevil názor „Neočkované děti nemají ve školce co dělat!“. Hlasování u tohoto názoru vůbec nebylo jednotné. K dnešnímu dni je zhruba 40 % hlasů souhlasných a 60 % nesouhlasných. Všimli jsme si, že jednotlivé skupiny hlasujících mají často poměrně vyhraněný názor a také, že se poměrně často opakuje otázka: „Pokud je moje dítě neočkované, ale ostatní jsou, čím je může v kolektivu ohrozit? Je tedy snad očkování nefunkční?“

 Co s tématem uděláme?

V Argumentoru jsme si řekli, že by bylo fajn propojit obě strany, přizvat odborníky a pokusit se zprostředkovat odpovědi na tyto i další otázky. Připravili jsme seminář na téma očkování dětí a rádi bychom také hlasující u zmíněného názoru pozvali do publika.

Seminář se uskuteční 29. 11. 2016 od 9 do 13hod v pracovně Ženy s.r.o., Karlínské nám. 6., Praha 8.  Semináře se zúčastní zástupci pediatrů, hygieniků i politiků, ale také zástupci z řad rodičů, kteří se o očkování zajímají. Finální program včetně jmen vystupujících bude zaslán všem přihlášeným několik dní před konáním semináře.

Kdo prozatím potvrdil účast?

V tuto chvíli už víme, že se semináře zúčastní následující odborníci:

  • Jaroslav Krákora, místopředseda Výboru pro zdravotnictví PSP ČR (zrušil svoji účast, záštitu i místo konání den před akci 28.11. odpoledne!)
  • Jan Lebl, přednosta pediatrické kliniky 2. LF UK a FN Motol,
  • Martina Suchánková, předsedkyně sdružení Rozalio (Rodiče za lepší informovanost a svobodnou volbu v očkování),
  • Hana Cabrnochová, místopředsedkyně České vakcinologické společnosti.

S dalšími ještě jednáme.

Jak se můžeš zúčastnit?

Chceš debatovat, klást otázky nebo si jen vyslechnout odborníky a hlas veřejnosti? Pro Tebe a další zájemce jsme vyhradili 50 míst v publiku. Pokud chceš být u toho, zahlasuj u názoru a neváhej se přihlásit mailem na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.! Nezapomeň, že počet míst je omezen, takže příliš neotálej a ozvi se nejpozději do 25. listopadu!

Pokud by se Ti nepodařilo včas přihlásit, nebo se nemůžeš zúčastnit, využij možnost sledování on-line přenosu z celého semináře. Odkaz na webinář zde

Těšíme se, že se společně potkáme!

Tým Argumentor

Zdroj: https://www.argumentor.cz/clanky/poradame-seminar-na-tema-ockovani-deti-detail-23562