POZOR! Služby poradny Rozalia jsou nyní z důvodu vánočních svátků omezeny. Proto prosíme o pochopení, že dotazy přijaté na náš e-mail v době od 20. prosince 2018 do 1. ledna 2019 budou postupně vyřizovány              od 2. ledna, díky čemuž se může prodloužit doba odpovědi. Telefonickou poradnu můžete využít v pracovních dnech v daných časech níže.
Děkujeme za pochopení a přejeme příjemné prožití vánočních svátků.

 

PORADNU MŮŽETE VYUŽÍT TĚMITO ZPŮSOBY:

 

   

   

    BEZPLATNĚ e-mailem, kdy odpovídáme do sedmi dnů od přijetí dotazu.

    Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

    Může se stát, že vám odpověď od nás přijde jako spam nebo jiná hromadná pošta. Prosím, kontrolujte si všechny složky ve své schránce!

 

 

 

    BEZPLATNĚ telefonicky v těchto pracovních dnech a hodinách:

    pondělí od 14:00 do 18:00 hod.

    úterý - pátek od 10:00 do 12:00 hod. a od 14:00 do 17:00 hod.

 

    Volat můžete těmto pracovnicím:

    Martina Suchánková +420 605 214 798

                                            Marie Maříková +420 608 44 60 60

 

 

Máte-li zájem o osobní schůzku, kontaktujte nás na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a domluvíme s Vámi podmínky a místo setkání.

Běžně se s námi můžete potkat v Praze, Brně, Ostravě, Plzni. Ve výjimečných případech se můžeme domluvit také na setkání v jiném městě.

Cena za osobní konzultaci trvající jednu hodinu činí 500,- Kč. Tato částka pokrývá náklady na místní hromadnou dopravu či jinou dopravu naší pracovnice, administrativní činnost spojenou s vyřízením konzultace, odměnu pro pracovnici jako kompenzaci za její čas a případné tištěné materiály pro klienta. Je to jediná zpoplatněná služba naší poradny. Ostatní jsou bezplatné.