PORADNA JE Z DŮVODU ČERPÁNÍ DOVOLENÝCH V LETNÍCH MĚSÍCÍCH OMEZENA!

Všechny e-mailové dotazy přijaté do neděle 24. června budou zodpovězeny ve standartní době, tedy do neděle 1. července. Dotazy přijaté od 25. června do 15. července budou však z důvodu čerpání dovolených zodpovězeny v termínu 16. - 29. července. Ovšem i přesto se může stávat, že se do konce srpna 2018 můžou odpovědi na e-mailové dotazy opozdit.

 

Telefonické dotazy nebudou zodpovídány v době od 30. června do 14. července. I poté může být do konce srpna přijímání hovorů omezeno.

 

Děkujeme za pochopení a přejeme příjemně strávené letní dny!

 

PORADNU MŮŽETE VYUŽÍT TĚMITO ZPŮSOBY:

 

   

   

    BEZPLATNĚ e-mailem, kdy odpovídáme do sedmi dnů od přijetí dotazu.

    Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

 

 

    BEZPLATNĚ telefonicky v těchto hodinách (mimo svátky):

    pondělí od 14:00 do 16:00 hod.

    úterý - pátek od 10:00 do 12:00 hod. a od 14:00 do 16:00 hod.

 

    Volat můžete těmto pracovnicím:

    Martina Suchánková +420 605 214 798

                                            Marie Maříková +420 608 44 60 60

 

 

Máte-li zájem o osobní schůzku, kontaktujte nás na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a domluvíme s Vámi podmínky a místo setkání.

Běžně se s námi můžete potkat v Praze, Brně, Ostravě, Plzni. Ve výjimečných případech se můžeme domluvit také na setkání v jiném městě.

Cena za osobní konzultaci trvající jednu hodinu činí 500,- Kč. Tato částka pokrývá náklady na místní hromadnou dopravu či jinou dopravu naší pracovnice, administrativní činnost spojenou s vyřízením konzultace, odměnu pro pracovnici jako kompenzaci za její čas a případné tištěné materiály pro klienta. Je to jediná zpoplatněná služba naší poradny. Ostatní jsou bezplatné.