Valné hromady

Zápis ze zasedání 9. září 2017

Zápis ze zasedání členské schůze/valné hromady ze dne 9. září 2017 si můžete přečíst ZDE.

Upozorňujeme naše členy na změny v podmínkách členství vyplývající ze zasedání:

1) Roční členský příspěvek se zvyšuje z 200 Kč na 300 Kč, a to od 1. ledna 2018. Do konce tohoto roku platí tedy stále částka 200 Kč, od 1. ledna 2018 pak 300 Kč. Prosíme všechny, kteří mají trvalý příkaz, aby jej navýšili.
Tato změna proběhla po diskuzi, kdy bylo upozorněno, že členský příspěvek se od roku 2010 nenavyšoval. Dosud první a poslední navýšení proběhlo v roce 2009, a to z původních 120 Kč na 200 Kč.
Stále platí, že členský příspěvek můžete platit nejen jednou ročně, ale rozložit si částku jak je libo (čtvrtletně, pololetně, měsíčně, či jednou za dva měsíce...). Částka 300 Kč je výhodná právě v tom, že měsíčně vyjde úhrada členského příspěvku na 25 Kč, čtvrtletně na 75 Kč, pololetně na 150 Kč.
Pokud jste si loni či v posledních letech předplatili členství a upozornili na to výbor, bude částka rozpočítána a budete o tomto vyrozuměni e-mailem.


2) Mnoho z Vás nám k členskému příspěvku posílá vyšší částku jako finanční dar. Velmi Vám za toto děkujeme a máte-li zájem, napište nám o potvrzení daru pro daňové účely. Pokud jste však zaslali vyšší částku a považujete to za předplacení příspěvku na více let dopředu, nemůžeme Vám potvrzení o daru vydat, protože se toto za dar nepovažuje. Novinkou u nás je, že je nutné o předplacení příspěvku upozornit Výbor před zaplacením příspěvku nebo nebo nejpozději do dvou týdnů od zaslání částky. Stává se nám totiž, že někteří členové na toto neupozorní a vznikají tak nepříjemná nedorozumění.

 


3) Během ledna 2018 upozorníme všechny, kteří neuhradili členský příspěvek za rok 2017 a požádáme je, aby tak učinili nejpozději do 1. března 2018. Takto to bude probíhat i v letech následujících. Tomu, kdo i přes upozornění členský příspěvek neuhradí, bude členství změněno z řádného na přidružené. Rozdělení druhu členství je totiž další novinkou, která se zavádí.

 


4) Nově jsou tedy druhy členství: řádné, přidružené, čestné. Členství řádné a přidružené si mohou nově přihlašující sami zvolit podle svého uvážení. Řádný člen má všechna práva, ale také povinnosti vyplývající ze stanov (např. volit a být volen do funkcí, hlasovat o činnosti Rozalia). Přidružený člen má práva omezená (nemá např. hlasovací práva, nemůže kandidovat na funkce ve spolku, ale dostává od nás informace), ale také žádné povinnosti (nemá např. povinnost hradit členský příspěvek). Čestný člen je osoba, která je pro spolek významná. Na post čestného člena může kohokoliv nominovat člen Rozalia, o přidělení čestného členství pak rozhoduje Valná hromada. Čestný člen má omezená práva, ale nemá žádné povinnosti. Se svým nominováním musí souhlasit.


5) O změnu druhu členství mezi přidruženým a řádným můžete požádat a při splnění podmínek pro členství bude změna provedena bezplatně. Výjimkou je však případ, kdy vám bylo automaticky změněno členství z řádného na přidružené z důvodu neuhrazení příspěvků. V takovém případě může člen požádat o změnu členství zpátky na řádné, ale bude vyžadována uhráda administrativního poplatku ve výši jednoho ročního příspěvku a zároveň uhrazení členského příspěvku na rok následující.

Pozvánka na zasedání Členské schůze 2017

Milí členové spolku Rozalio, tímto Vás zveme na zasedání Členské schůze 2017, která proběhne v Sedlištích u Kostelce nad Černými Lesy v sobotu 9. září v 17hod. Více informací získáte zde.

Číst dál...

Zápis z mimořádné valné hromady

Zápis z mimořádné valné hromady spolku ROZALIO – Rodiče za lepší informovanost a svobodnou volbu v očkování

konané  26. 5. 2016 v A-centru, Vítkova 10, Praha 8

Číst dál...

Zápis z valné hromady 2015

  

Zápis z valné hromady spolku ROZALIO – Rodiče za lepší informovanost a svobodnou volbu v očkování

konané v sobotu 6. 9. 2015
v Sedlištích u Kostelce nad Černými lesy 
Číst dál...

Pozvánka na mimořádnou valnou hromadu

12.5.2016

 

Vážení členové, členky,

Zveme vás na mimořádnou valnou hromadu sdružení ROZALIO – Rodiče za lepší informovanost a svobodnou volbu v očkování

Valná hromada se koná 26. 5. 2016 od 18:30 v A-centru, Vítkova 10, Praha 8

Na programu mimořádné valné hromady bude jen jeden bod a to změna stanov, která je ze zákona nutná k transformaci občanského sdružení na zapsaný spolek.

Navržená úprava stanov je naprosto minimální. Úpravy se týkají pouze zákonem určených nezbytných změn.

Pokud se chcete mimořádné VH zúčastnit sdělte nám toto ideálně předem na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Pokud se chcete do činnosti ROZALIO aktivně zapojit a nemůžete se této valné hromady zúčastnit, I vy se určitě se ozvěte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Martina Suchánková

za výbor ROZALIO

 

Číst dál...

Zápis z valné hromady 2013

Zápis z valné hromady o.s. ROZALIO – Rodiče za lepší informovanost a svobodnou volbu v očkování,


konané v sobotu 7. 12. 2013
v Sedlištích u Kostelce nad Černými lesy
Číst dál...

Zápis z valné hromady - září 2012

Zápis z valné hromady o.s. ROZALIO – Rodiče za lepší informovanost a svobodnou volbu v očkování,


konané v sobotu 8. září 2012
v Sedlištích u Kostelce nad Černými lesy
Číst dál...

Zápis z valné hromady - září 2010

 Zápis z valné hromady o.s. ROZALIO – Rodiče za lepší informovanost a svobodnou volbu v očkování,


konané v sobotu 4. září 2010
v Sedlištích u Kostelce nad Černými lesy
Číst dál...

Zápis z valné hromady - leden 2009

Zápis z valné hromady o.s. ROZALIO – Rodiče za lepší informovanost a svobodnou volbu v očkování,


konané v sobotu 24. ledna 2009
v A-centru, Vítkova 8, Praha 8 – Karlín, 186 00


 

Číst dál...

Zápis z ustavujici VH leden 2007

Zápis z ustavující valné hromady ROZALIO - 

Rodiče za lepší informovanost a svobodnou volbu v očkování o.s.

konané v sobotu 6.ledna 2007 v A-centru, Vítkova 8,186 00, Praha 8 - Karlín

Číst dál...