Alternativní metody

Joalis info: Jak neprohrát boj s infekcemi?

Na jedné straně stojí obří farmaceutické firmy a oficiální postoj klasické medicíny, hlásající, že očkování nás zachránilo před vymíráním na infekční choroby. Na straně druhé se nacházejí zpochybňující postoje alternativní celostní medicíny a také řada rodičů s negativními zkušenostmi a pochybnostmi. Pro zjednodušení budu tedy v následujícím textu medicínu rozdělovat na dvě větve – na klasickou a na přírodní, jejíž součástí je i Joalis.

 

Celý článek z bulletinu Joalis info č. 2/2018 si můžete přečíst ZDE.

Číst dál...

Homeopatika na snížení nežádoucích účinků očkování

Článek převzat z svethomeopatie.cz


Autor: MUDr. Eva Kettmannová

V homeopatické poradně Světa homeopatie se nás rodiče často ptají na možnosti prevence nežádoucích účinků vakcín. Lektorský tým Homeopatické lékařské asociace sestavil schémata pro jednotlivé vakcíny za účelem redukce jejich typických nežádoucích účinků. Pokud mělo vaše dítě již nějakou reakci na předcházející vakcínu, nutně konzultujte odborníka v homeopatii, který pro vaše dítě předepíše léčbu na míru.

Číst dál...

Rizika očkování z pohledu tradiční čínské medicíny

V dnešní době mnoho rodičů malých dětí přemýšlí o očkování. Snaží se získat dostupné informace o možných vedlejších účincích očkování a probíhají bohaté internetové diskuse. Jaké informace dnes rodiče malých dětí získají? 

Číst dál...

13 kroků k bezpečnějšímu očkování

Je naší rodičovskou přirozeností, že chceme pro svoje děti jen to nejlepší. Aby byly zdravé a šťastné. Pro každého z nás,  ale vede k tomuto cíli jiná cesta. Zatímco štěstí v životě může znamenat pro každého velmi odlišné věci,  zdravé dítě si představujeme víceméně stejně. I ke zdraví se však dá dospět různými cestami, upřednostňujeme postupy, které jsou našemu myšlení nebo životní filozofii nejbližší. Jednou z cest je i očkování dětí. Není úlohou ROZALIO hodnotit, která cesta je ta správná, chceme, aby se rodiče mohli rozhodovat sami. Neodsuzujeme toho, kdo očkování zcela odmítá, ani toho, kdo věří, že díky očkování bude jeho dítě zdravější. Pro ty rodiče, kteří se rozhodují, jak svoje děti očkovat, máme připravených několik rad, které by jim mohly pomoci projít očkováním co nejbezpečněji. 

Číst dál...

Co je vakcinační detoxikace ?

K napsání tohoto článku mě přiměl fakt, že ke mně do poradny přichází stále více dětí, které jsou poškozeny očkováním a jejichž rodiče zoufale hledají pomoc, kterou klasická medicína nenabízí (v případě mnoha problémů ani nepřiznává jejich souvislost s očkováním, a tak rodiče, kteří nevědí nic o vedlejších účincích očkování, jsou bezradní).

Číst dál...