Propagační materiály

Newsletter říjen 2018: Jak jsme uspěli ve změnách systému očkování? A jak nám pomoci?

 Máte také zájem o pravidelné zasílání našeho newsletteru? Napište nám svou e-mailovou adresu na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

Milí přátelé a členové Rozalia,

s radostí vám oznamujeme, že naše práce nese ovoce. Ministerstvo zdravotnictví přijalo naši žádost a zařadilo nás do vnitřního připomínkového řízení k návrhu zákona o náhradě újmy způsobené očkováním. Tímto jsme dostali možnost zásadně ovlivnit jeho znění ku prospěchu poškozených, i když důležitý dokument, vyhláška, jež bude vymezovat druhy poškození, které se budou odškodňovat, je teprve v procesu. Na základě naší spolupráce máme přislíbeno jednání k tvorbě vyhlášky. Více o tom si můžete přečíst ZDE.

Číst dál...

Newsletter za leden 2018

 
 
Byl přidán příjemce Dáša Sláčalová. Stisknutím tlačítka Backspace jej odeberete.
Číst dál...

Newsletter za prosinec 2017

 

Milí členové, přátelé, partneři a příznivci Rozalia!

Na začátku nového roku vám chceme poděkovat za přízeň, podporu a dary v roce minulém a dále chceme popřát vám i free-očkovacím aktivitám, ať je rok 2018 dobrým a zase o něco úspěšnějším než ten předchozí a ať se nám společně dále daří hájit práva a zdraví našich dětí.

Shrnujeme poslední měsíc roku 2017. Během adventu se nejen peklo cukroví, ale státní aparát připravil i několik novinek v očkování. Podívejte se na ně s námi...

Číst dál...

Informační letáček spolku Rozalio

Pro potřeby propagace spolku Rozalio máme připraven informační letáček o velikosti A6.

Máte-li zájem o distribuci našich letáků, pište si o ně na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Náhled:

Číst dál...

Leták s informacemi o očkování

Časté apelace rodičů inspirovaly Rozálio k vytvoření informačního letáku, který je svým obsahem určen do všech míst, kde se setkávají rodiče s dětmi.

Uvítáme Vaši finanční podporu pro tisk a centrální distribuci těchto letáků zasláním finanční částky na transparentní účet č.  2600037973/2010 (Na účet se můžete podívat na této adrese: https://www.fio.cz/scgi-bin/hermes/dz-transparent.cgi?ID_ucet=2600037973) pod variabilním symbolem 1234.

Zájemci o lokální distribuci, prosím, pište na mail Rozalia Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., případně do zpráv na FB stránkách Rozalia https://www.facebook.com/pages/Rozalio-os/173829189320982.

Číst dál...

Aktuálně v legislativě

Zákon o ochraně veřejného zdraví

* Sněmovní tisk 530

* Vyhlášen ve Sbírce zákonů

Náš poslední článek ZDE.

 

Zákon o náhradě újmy způsobené

povinným očkováním

* Sněmovní tisk 451

* Vyhlášen ve Sbírce zákonů

jako zákon č. 116/2020 Sb.

Náš poslední článek ZDE.

O vyhlášce k zákonu ZDE.