Propagační materiály

Newsletter za leden 2018

 
 
Byl přidán příjemce Dáša Sláčalová. Stisknutím tlačítka Backspace jej odeberete.
Číst dál...

Newsletter za prosinec 2017

 

Milí členové, přátelé, partneři a příznivci Rozalia!

Na začátku nového roku vám chceme poděkovat za přízeň, podporu a dary v roce minulém a dále chceme popřát vám i free-očkovacím aktivitám, ať je rok 2018 dobrým a zase o něco úspěšnějším než ten předchozí a ať se nám společně dále daří hájit práva a zdraví našich dětí.

Shrnujeme poslední měsíc roku 2017. Během adventu se nejen peklo cukroví, ale státní aparát připravil i několik novinek v očkování. Podívejte se na ně s námi...

Číst dál...

Informační letáček spolku Rozalio

Pro potřeby propagace spolku Rozalio máme připraven informační letáček o velikosti A6.

Máte-li zájem o distribuci našich letáků, pište si o ně na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Náhled:

Leták

Časté apelace rodičů inspirovaly Rozálio k vytvoření informačního letáku, který je svým obsahem určen do všech míst, kde se setkávají rodiče s dětmi.

Uvítáme Vaši finanční podporu pro tisk a centrální distribuci těchto letáků zasláním finanční částky na transparentní účet č.  2600037973/2010 (Na účet se můžete podívat na této adrese: https://www.fio.cz/scgi-bin/hermes/dz-transparent.cgi?ID_ucet=2600037973) pod variabilním symbolem 1234.

Zájemci o lokální distribuci, prosím, pište na mail Rozalia Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., případně do zpráv na FB stránkách Rozalia https://www.facebook.com/pages/Rozalio-os/173829189320982.

Číst dál...