C-19 a očkování dětí COVID-19 Naše články a stanoviska Naše letáky

Plošné očkování dětí proti covid-19 je nesmysl!

Nad očkováním proti nemoci covid-19 stále visí mnoho otazníků. Teprve se zkoumají vážné nežádoucí účinky. Děti zvládají onemocnění v drtivé většině bez problémů. Je tedy vůbec nutné je očkovat? Přinášíme odpovědi na jednotlivé otázky a názory odborníků.

Připravili jsme brožuru, která přináší odpovědi na časté otázky k očkování dětí proti covid-19. Je ve formátu A5 a má osm stran. Jak vypadá a co obsahuje můžete vidět ZDE.

Chceme ji šířit fyzicky, tedy v tištěné formě, a také online. Umístění na web čítá náklady minimální, ovšem tisk jde do desítek tisíc.  Vytištění jedné brožury vyjde na 1,84–2,30 Kč v závislosti na množství. Čím více objednáme, tím méně zaplatíme za jeden kus. Plánujeme vytisknout a distribuovat 50 000 brožur, což nás bude stát cca 100 000 Kč. Několik tisíc rodin tak bude mít další možnost získat informace a zamyslet se nad očkováním proti covid-19 u dětí.
 
Informace do jedné rodiny stojí 2 Kč. 🙂

Stačí 200 korun a hned je 100 brožur na světě. Váš dar může pomoci hned stovce rodin. Distribuci brožur zajistí naši dobrovolníci. Budou je rozdávat svým přátelům, známým i kolemjdoucím rodičům a po domluvě je umístí i v čekárnách, kavárnách, prodejnách zdravé výživy, dětských hernách atp. Tak se informace dostanou přesně tam, kam mají.

Grafická podoba brožury je hotová (ZDE), tiskárna domluvena, naši stávající distributoři připraveni a oslovíme i nové. A vy nám nyní můžete pomoci s tiskem. Přidejte se ZDE.