Pozvání na akce, zasedání Naše články a stanoviska

Očkofórum 2023

Každoroční setkání Očkofórum pořádané spolkem ROZALIO je určeno jak rodičům, kteří už mají s očkováním své zkušenosti, tak těm, kteří informace teprve hledají. Vítáni jsou i zástupkyně a zástupci dotčených profesí – pediatři, pediatričky, porodní asistentky, duly apod.

Letošní setkání bude opět dvoudenní, aby bylo dost času osobně se seznámit, vyměnit si zkušenosti, důkladně probrat nabízená témata a také položit a zodpovědět všechny dotazy.

Očkofórum je podle zkušeností z minulých let především „sdílecí“ a informativní. Bude-li zájem, může samozřejmě být i pracovním ve smyslu diskuse nad efektivními cestami směrem ke změnám systému očkování a nabídkou aktivního zapojení do těchto aktivit. Proto můžete přijet i s konkrétními nápady a elánem zapojit se do práce. Na to bývá ideální příležitost v nočních hodinách 🙂

Pro tuto akci nabídla Petra Sovová útočiště v jejich domě a přilehlém okolí, tedy uprostřed lesů, polí a luk nedaleko Kostelce nad Černými Lesy. Děti v jakémkoliv počtu nejsou překážkou. Zvladatelné psy je možné vzít s sebou.

Neb je akce dvoudenní, nocovat se bude všude, kde to bude možné a pohodlné. Ideál je vlastní stan či obytné auto, přespat je možné i ve vlastním spacáku na zastřešené verandě u domu či v domě. Těm, kteří pocestují složitě hromadnou dopravou, může Petra zapůjčit matraci a lůžkoviny (dejte vědět předem!).

Ti, kteří jedou zdaleka, či je pro ně přesun v sobotním dopoledni složitý, mohou přijet už v pátek.

Uvaříme zdravě, vegetariánsky a pro všechny (snídaně, obědy a večeře). Kdo potřebuje, může si samozřejmě vařit osobní speciální stravu. Samoobslužný čajovo-kávovo-vodový bar neustále k dispozici.

Vlastní i cizí výpěstky, vlastnoruční dobroty sladké i slané jsou samozřejmě vítaným zpestřením a dobrou výměnou rodinných chutí a receptů.

Očkofórum

Přihlášení na Očkofórum provádějte zde:

Přihlaste se na Očkofórum 2023
Kterých dnů se zúčastníte?
Jste zdaleka a potřebujete přijet již v pátek?
Máte zájem o stravu?
Souhlasíte se zpracováním vámi zadaných údajů pro potřeby organizace Očkofóra 2023? Rozalio, z. s., se zavazuje, že je neposkytne žádné třetí osobě. Více na www.rozalio.cz